Czy biorąc Amoksiklav mogę wykonać makijaż permanentny brwi?

Czy biorąc Amoksiklav mogę wykonac makijaż permanentny brwi?

Wiram, biorąc ten lek nie może Pani wykonać zabiegu. Jeśli bierze go Pani tymczasowo to należy przyjmować lek zgodnie z zaleceniami lekarza a po odstawieniu odczekać odpowiedni okres, który zależy od czasu jaki przyjmowała Pani lek. Najlepiej skonsultować się z osobą wykonującą makijaż permanentny i poinformować jaki okres czasu brała Pani leki a wtedy dostanie Pani konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska