Czy tak wyglądają brwi po makijażu permanentnym?

Witam. 3go czerwca miałam wykonany makijaż permanentny brwi. Po kilku dniach w jednej brwi zaczęły się robić strupki, druga brew była bez zmian. Po kilku dniach z brwi ze strupkami odeszło wszystko prawie i jest taki cień blady a druga brew się trochę luszczy. Czy to normalne? Dopigmentowanie mam 1 lipca. Czy wszystko również ma zejść z drugiej brwi? Czy nadal smarować brwi Linomak? Jak długo goja się brwi po dopigmentowaniu?

Dzień dobry, tak to normalny proces.

Powinna Pani zostać o tym poinformowana przez osobę wykonującą makijaż a także o zasadach pielęgnacji po zabiegu.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczynska