Makijaż permanentny brwi

Witam. Zastanawiam się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi. Moje pytanie jest takie czy wystarczy jedna wizyta w salonie?

Witam serdecznie,
tak, wystarczy jedna wizyta w salonie, aby wykonać makijaż permanentny brwi. Po ok. 3 tygodniach będzie wskazana wizyta kontrolna i wykonanie ewentualnej korekty po zakończeniu procesu gojenia.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry, pełny zabieg makijażu permanentnego składa się zazwyczaj z dwóch spotkań w gabinecie. Druga wizyta to uzupełnienie pigmentu w miejscach gdzie pigment słabiej się przyjął. Nie zawsze jest to koniecznie. Potrzeba korekty może również wynikać z rodzaju, metody pigmentacji. Korekta napewno będzie konieczna w przypadku metody microblading. Jeśli chce Pani zrobić np. makijaż brwi techniką ombre czy cieniowanią może się okazać, że jedno spotkanie będzie wystarczające. Druga wizyta to również wzmocnienie koloru, intensywności niezależnie jaką metoda wykonany był makijaż. Dopełnienie powoduje, że makijaż będzie dłużej Pani służył. Jeśli będzie chciała Pani wykonać korektę należy ją zrobić po minimum 30 dniach od wykonania pierwszego zabiegu. Tyle dni zajmuje proces regeneracji naskórka, tak więc wykonanie zabiegu wcześniej może spowodować nie prawidłowe gojenie co przyczynić się może do powstania blizn.

Pozdrawiam serdecznie