Łuszczenie się brwi po makijażu permanentnym - co może być przyczyną?

Witam, 4 dni temu miałam wykonany makijaż permanentny brwi metoda pudrową byłam bardzo zadowolona, niestety brwi zaczęły się łuszczyć z całym barwnikiem prawie nic nie widać, dostosowałam się do zaleceń nie przemywałam ich za często j smarowałam wazeliną. Co może być przyczyną ?

Dzień dobry.
Proces łuszczenia brwi to proces naturalny o którym powinna być Pani poinformowana podczas konsultacji. Zachodzi on po każdym zabiegu tatuażu czy makijażu permanentnego. Zaraz po zabiegu brwi są bardzo ciemne, przerysowane a podczas procesu gojenia i regeneracji jaśnieją one nawet 50%. Po całkowitym wygojeniu, mniej więcej po miesiącu powinna odbyć się korekta, wizyta uzupełniająca, podczas której Linergistka zapigmentuje to co odopadło ze strupkiem oraz aby przyciemnić kolor jeśli jest dla Pani za jasny.

Pozdrawiam serdecznie