Jakie są przeciwskazania do wykonania makijażu brwi?

Dzień dobry Chciałabym zapytać jakie są przeciwwskazania skórne do wykonania makijażu permanentnego brwi? Zmagam się z trądzikiem różowatym i zastanawiam się, czy taki zabieg może być wykonany i czy ewentualnie po jego wykonaniu mogą się pojawić problemy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Dzień dobry, trądzik różowaty nie zawsze jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu makijażu permanentnego. Tutaj pod uwagę należy wziąć stadium trądzika oraz to czy stosuje Pani leczenie zewnętrzne/wewnętrzne. Taką kwestie należy skonsultować osobiście na konsultacji z linergistką, która zabieg makijażu permanentnego miałaby wykonać.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin