Kuracja izotekiem a makijaż permanentny brwi

Jakie są skutki przy kuracji izotekiem a makijażem permanentnym (brwi)? Kuracja trawał10 miesięcy (20mg) i dopiero co jest zakończona. Zdaje sobie sprawę, że najlepiej odczekać do pół roku natomiast JAKIE są skutki bez takiego odczekania? Dodam, że w makijażu nie jest tak głęboko wprowadzany barwnik co w tatuaż.

Dzień dobry, aby wykonać zabieg makijażu permanentnego należy odczekać 6 miesięcy od zaprzestania kuracji. Nie do końca znane są skutki uboczne zabiegu wykonanego wcześniej, ponieważ nikt rozsądny nie zdecydował by się na takie eksperymentowanie na ludzkiej twarzy. Wykonując na codzień zabiegi pigmentacji oraz zabiegi usuwające nie właściwie wykonane zabiegi pigmentacji przez osoby lekkomyślnie podchodzoące do zabiegu pigmentacji odradzam wykonanie zabiegu przed upływem 6 miesięcy. Jeśli zdecyduje się Pani na zabieg wcześniej to w najgorszym wypadku zostanie Pani z bliznami na brwiach, które jeśli Pani zechce będzie trzeba usuwać a w najlepszym brwi odbarwiają się na nie pożądany kolor, który trzeba będzie usuwać laserowo bądź chemicznie co wiąże się z wysokim kosztami i bólem. Pragnę zaznaczyć, że doświadczona i świadoma skutków ubocznych linergistka po wywiadzie z Panią nie zdecyduje się wykonanie zabiegu, także zdecydowanie odradzam.

Pozdrawiam serdecznie