Stosowanie Izoteku a makijaż permanentny

Czy w czasie przyjmowania Izoteku można wykonać makijaż permanentny? Zapomniałam o to zapytać moją panią doktor, ale mówiła, że usta się będą nieco łuszczyły (dawka 10). Tylko na początku, czy przez cały czas kuracji wykonanie makijazu nie ma sensu? ten pigment się złuszczy i malunek zblednie, czy będzie na tyle głęboko, że łuszczenie mu nie zaszkodzi? Oczywiście nie wybiorę się w apogeum zrzucania skóry, ale czy w ogóle warto wykonywać w czasie brania? Będę wdzięczna za wyjaśnienie. Ukłony.

Piotr Pilarski

Niestety podczas terapii Isotekiem nie można stosować makijażu permanentnego.

Pozdrawiam.

Dzień dobry, absolutnie w trakcie kuracji nie można wykonać zabiegu. Po zakończeniu kuracji trzeba odczekać miesięcy aby zabieg wykonać.
Pozdrawiam serdecznie