Czy można wykonać makijaż permanentny stosując Izotek?

Izotek a makijaż permanentny.. Czy biorąc izotek dawka 5mg (najmniejsza) mogę wykonać makijaż permanentny brwi? Jakie mogą być skutki?

Dzień dobry, absolutnie przyjmowanie Izoteku jest przeciwwskazaniem. Od zaprzestania brania leków należy odczekać minimum 6 miesięcy. Konsekwencją może być silne podrażnienie skory w miejscu zabiegu, rekreacje alergiczne,odrzucenie pigmentu przez organizm lub odbarwienia.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska