Czy ten lek jest przeciwwskazaniem do makijażu permanentnego?

Witam. Czy lek Escitil jest jest przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego brwi? Na stronie kosmetologa znalazłam informację, że leki antydepresyjne są przeciwwskazaniem, lecz nie wiem, czy na pewno również w przypadku tego leku.

Dzień dobry, sam lek nie powinien być przeciwwskazaniem do zabiegu, nie mniej jednak najlepiej skonsultować się z osobą, która ma zabieg wykonać.

Pozdrawiam
Justyna Sobczyńska