Jak usunąć makijaż permanentny?

Witam dwa tygodnie temu zrobiłam microblading ( makijaż pernamentny brwi metoda piórkowa ) niestety wyszedł nie tak jak tęgi oczekiwałam chciałabym go usunąć lecz niewiem jaka metoda jest skuteczniejsza laser qswitcg czy preparat pigment off bardzo proszę o rade

Dzień dobry, jeśli nie jest Pani zadowolona z wykonanego makijażu permanentnego można go usunąć dwoma metodami. Jedną z nich jest zabieg laserowy, natomiast drugą metodą jest zabieg removerem. Pigment off to jeden z removerow. Jest to bardzo dobry i skuteczny preparat usuwający nieudane pigmentacje. Proces usuwania makijażu, czas regeneracji naskórka, pielęgnacja pozabiegowa i efektywność zabiegu laserowego różni się od tego removerem. Przede wszystkim remover usunie każdy kolor pigmentu, laser po jednym zabiegu może spowodować że pigment odbarwi się na inny kolor np. pomarańczowy i będzie on się zmieniał/rozjaśnial bądź rozkładal w czasie kolejnych zabiegów gdzie przy zabiegu removerem pigment rozjaśnia się po zabiegu, nie występuje tutaj zjawisko odbarwienia. Odstęp między kolejnym zabiegiem laserem to minimum 30 dni a po zabiegu Pigment off od 45 do 60 dni. Skóra zaraz po zabiegu a także przez kolejne dni wygląda inaczej po zabiegu laserowym a inaczej po zabiegu removerem. Osobiście wybrałbym się na konsultacje aby osoba usuwająca nieudane pigmentacje będzie mogła dokładnie opisać Pani przebieg zabiegu, pielęgnację i proces z tym związane. Jeśli ma Pani nie daleko do Warszawy to zapraszam na konsultacje do mnie (Flawless skin) gdzie będę mkgla6z szczegółami opowiedzieć o tych dwóch różnych zabiegach oraz pokazać proces regeneracji w ciągu najbliższych dni po zabiegu.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska
Flawless skin