zy we wczesnej ciąży można wykonać dopigmentowanie brwi permanentnych?

Witam. Czy we wczesnej ciąży można wykonać dopigmentowanie brwi permanentnych dodam że makijaż był wykonywany 5 tyg temu teraz tylko dopigmentowanie poprawki?

Dzień dobry, z uwagi na brak badań dotyczących wpływu wykonywanych zabiegów na płód nie zaleca się wykonywania tego rodzaju procedur w ciąży. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

Dzień dobry, absolutnie wykonanie dopigmentowania w ciąży, nie zależnie w którym tygodniu ciąży Pani jest jest absolutnie nie możliwe że względu na bezpieczeństwo Pani i dziecka.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska