Jakie zabiegi kosmetyczne mogę wykonać pomiędzy mezoterapią?

Witam jestem po zabiegu mezoterapii igłówkę skóry głowy. Następny zabieg mezoterapii mam ustalony za 8 tygodni. Mam pytanie jakie zabiegi mogę wykonywać do czasu następnego zabiegu mezoterapii? Myślałam nad zabiegiem infuzji tlenowej i oxybrazji albo laseroterapii ale nie wiem czy mogę pomiędzy oraz ile czasu musi upłynąć między zabiegami
KOBIETA, 26 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

oczekiwanym efektem po mezoterapii igłowej skóry głowy jest stymulacja wzrostu włosów i poprawa kondycji skóry. Jeśli chce Pani wykonać inne zabiegi, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem, którzy przeprowadzili zabieg mezoterapii. Oni będą najlepiej zorientowani w sytuacji i mogą dostosować zalecenia do stanu Pani skóry i włosów.

W przypadku infuzji tlenowej, oxybrazji i laseroterapii, zwykle nie powinny one powodować konkretnych problemów po mezoterapii, jednak co należy podkreślić, czas oczekiwania między zabiegami może się różnić w zależności od stanu skóry, indywidualnych uwarunkowań oraz zaleceń specjalisty.

Więcej informacji o podanym problemie znajdzie Pani w artykule, do którego odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/mezoterapia-iglowa

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.