Wypełnienie rysy po hialuronidazie na policzku

Proszę Państwa, proszę o szybka poradę, czy rysę po hialuronidazie na policzku można wypełnić kwasem nieusieciowanym jak do mezoterapii, ponieważ bardzo boje się kwasu usieciowanego, który musiałam mieć usunięty. Czy po mezoterapii występuje efekt 'pełnej' twarzy, I czy takie wypelnienie ;oze utworzyc asymetrie

Kwas hialuronowy nieusueciowany niestety nie zastąpi usieciowanego wypelniacza. Efekt wypełnienia może sie utrzymać do 3 dni po podaniu, niestety. Trudno mi polecić wybór konkretnego preparatu, gdy nie widzę pacjenta. Jestem jednak przekonana, ze rozwiazanie znajdzie lekarz, który bedzie Panią konsultował .
Pozdrawiam.
Ewa Rybicka

Szanowna Pani
Nowoczesne preparaty mają różną gęstość i plastyczność .Najlepiej w przypadku przez Panią opisywanym będzie w takim przypadku wybrać preparat o niższej zawatrości kwasu lekko usieciowany np restylane vital lub restylane vital light.Wiele również zależy od indywidualnej techniki podania i doświadczenia lekarza.
Pozdrawiam