Opuchlizna wargi po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego

Witam.mam 25 lat 23 pazdzernika miałam podany przez profesjonalna osobę kwas hialuronowy w ilości 0,5ml F ust. Do wczoraj było wszystko dobrze. Nie było dużej opuchlizny i jeden siniaczek który zniknął. A dziś obudziłam.się się opuchnieta warga w gprnej części i wielkie zgrubienie w Warsze. Proszę o odpowiedź ! Lekarz robiący zabieg kazał udac się do lekarza pediatry po antybiotyk botp stan zapalny

Nie wiem dlaczego do lekarza pediatry? Powinna jednak Pani skorzystać z usług lekarza, który wykonał zabieg. Jeżeli on nie chce lub nie potrafi to niestety musi Pani udać się do lekarza, który się tym zajmie. Być może trzeba rozpuścić kwas hialuronowy lub rzeczywiście w przypadku stanu zapalnego zastosować antybiotykoterapię. Proszę nie zwlekać z wizytą u dobrego lekarza.

Lekarz wykonujący zabieg powinien sam wiedzieć co ma zrobić po zabiegu i sam powinien wypisać receptę. Pediatra nie jest lekarzem od powikłań/ następstw po zabiegach medycyny estetycznej!!!!!!