Opuchlizna w drugim miesiącu po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w oczodoły

Witam, w kwietniu br. zdecydowalam sie na wstrzykniecie kwasu hialuronowego w oczodoly. Moim zamiarem nie byla kwestia usuniecia zmarszczek tylko liczylam na glebokie nawilzenie tych okolic. Miesiac po zabiegu bylo dosc spokojnie, jedank juz w drugim miesiacu kwas przesunal sie nizej, bardzo czesto powstaja spuchniecia. Miejsca w okolicach oczu sa bardziej suche niz wygladalo to przed zabiegiem. Pomimo ciaglego nawilzania nic nie pomaga. Czy pomoge temu jakos zaradzic?

Myślę, że nie podano Pani kwasu "w oczodoły" bo były to błąd w sztuce. Trudno tutaj coś podpowiedzieć bez zobaczenia Pani. Kwas hialuronowy w drugim miesiącu od zabiegu nie powinien się już nigdzie przesuwać. Proponuje jednak udać się do gabinetu lekarskiego, gdzie wykonano zabieg i skonsultować efekt a rada jakaś się znajdzie.