Zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynka to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jak można sobie z nim poradzić? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są sposoby na zamykanie naczynek.

Witam,
zapewne miała Pani na mysli kwas hialuronowy..Iniekcja tego kwasu nie działa destrukcyjnie na komórki tłuszczowe.
Ewentualnie proszę wnikliwiej opisać problem.

0

Iniekcja kwasu hialuronowego nie powoduje utratę komórek tłuszczowych. Nasz naturalny kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem substancji międzykomórkowej w skórze.

0

Kwas hialuronowy jest uznanym "wypełniaczem", który pobudza komórki skóry do produkcji jej elementów budulcowych. Natomiast tzw. "przedziały tłuszczowe" rzomiesczone fizjologicznie w róznych okolicach naszej twarzy, z wiekiem traca swoją objetość i nie ma to nic wspólnego z podawaniem hialuronianu. Przeciwnie, utratę tłuszczu w niektórych okolicach rekompensuje się podaniem kwasu hialuronowego, peptydów biomimetycznych lub hydroksyapatytu wapnia w odpowienich technikach.

0

Kompletna bzdura! Kwas hialuronowy działa przeciwstarzeniowo. Odmładza skórę, stymuluję produkcję kolagenu i rodzimego kwasu hialuronowego, powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Nie wpływa w żadnym razie na utratę tłuszczu. Jeśli Pani chudnie to też zanika tkanka tłuszczowa na twarzy. Jeśli Pani chce zwiększyć objętość tłuszczu na twarzy można zrobić zabieg Adivive. Proszę poczytać o tym zabiegu na naszej stronie:
http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste-przeszczep-tluszczu/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty