Regularna redukcja garbka na nosie kwasem hialuronowym

witam. chciałabym się dowiedzieć czy regularna redukcja garbka na nosie kwasem hialuronowym na dłuższą metę ma jakiś wpływ na zdrowie bądź późniejszy wygląd nosa? czy on się potem jakoś nie zniekształci np poprzez formowanie? na stronach internetowych nie ma negatywnych informacji na ten temat, dlatego chciałabym zasięgnąć opinii ekspertów w tej kwestii. pozdrawiam

Dzień dobry
Kwasem hialuronowym można wyrównać nos ale musi Pani pamiętać że wyrównanie nastąpi poprzez powiększenie i wyrównanie grzbietu. Preparat metabolizuje się po 12-18 miesiącach ,zabieg można poprawiać, powtarzać jest potencjalnie odwracalny.

Każda iniekcja kwasu hialuronowego działa na skórę przeciwstarzeniowo, powoduje produkcję rodzimego kolagenu i powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Efekty zabiegów na nosie utrzymują się długo ze względu właśnie na wyprodukowany kolagen. Jeśli stosuje Pani bezpieczny kwas hialuronowy taki jak Restylane, Emervel, Teosyal, Juvederm czy Stylage nie ma mowy o problemie i wpływie na stan zdrowia. Produkt działa lokalnie.

Witam
jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów niewielkiej korekty nosa. Jeśli trafi Pani do dobrego gabinetu medycyny estetycznej nie ma się Pani czego obawiać. Zabieg modeluje kształt nosa, należy go jednak powtarzać w odpowiednich odstępach czasowych aby utrzymać efekt.
Pozdrawiam

Witam
Niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym wykonana przez doświadczonego lekarza jest jednym z bezpieczniejszych zabiegów. Bywa, ze kwas hialuronowy nie zanika całkowicie po zabiegach i dodatkowo stymuluje miejscową produkcję kolagenu, dlatego każda kolejna korekcja wymaga użycia mniejszej ilości preparatu i daje lepsze rezultaty. Nie zdarza się, ze dochodzi do deformacji. Gdyby efekt nie był zadowalający, kwas zawsze można rozpuścić.