Czy możliwa jest korekcja nosa kwasem hialuronowym?

Witam. Mam pytanie związane z korekcją nosa kwasem hialuronowym. Chciałbym poddać się temu zabiegowi ale nie wiem czy mój nos się nadaje.Miałem złamany nos i nie mam takiego garbka tylko tylko z prawej strony tak jakby wystaje mi kość , czy takie coś nadaje się do takiego zabiegu ?

Generalnie można korygować pourazowe nieprawidłowości, trzeba jednak wziąć pod uwagę że kwas hialuronowy nie zlikwiduje wystającej kości ale podany w okolicę zniekształcenia może je zatuszować (efekt dodania objętości, nie jest więc zalecany do bardzo dużych nosów). Zalecałabym Panu konsultację u lekarza który wykonuje bardzo dużo korekt nosa, on będzie miał doświadczenie i wyobraźnię aby doradzić Panu czy efekt będzie zadowalający. W razie potrzeby proszę o kontakt mailowy, podam namiary na osobę która specjalizuje się w nosach.

Kwas hialuronowy jest jednym z podstawowych materiałów służących do korekty kształtu nosa. Trudno w Pana wypadku wypowiedzieć się bez obejrzenia pacjenta,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Witam podczas konsultacji lekarz medycyny estetycznej oceni czy mozna wykonać korekcję nosa za pomoca kwasu hialuronowego. Proszę udac sie na zabiegi do certyfikowane lekarza medycyny estetycznej