Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

Witam,
kwas hialuronowy słuzy do dodawania objętosc..i,wypełniania tkanek...Jednak w przypadku nosa- można tak wykonać zabieg /przy uzyciu kwasu hialuronowego/, który spowoduje ,ze optycznie nos będzie wygladał na szczuplejszy. Proszę o wysłanie fotografii-wówczas potwierdzę czy w Pani konkretnym przypadku jest to możliwe.

0

To jest niemożliwe

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Witam
Wszystko zależy od tego, jaki jest układ nosa. W niektórych przypadkach mimo tego, że podając kwas dodajemy objętości, optycznie go wyszczuplamy. Najłatwiej ocenić przewidywalny efekt korekcji podczas konsultacji.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy