Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krem Skinoren a wstrzyknięty kwas hialuronowy

Witam, mam wstrzyknięty w twarz kwas hialuronowy. Czy można w tej sytuacji bezpiecznie używać kremu skinoren? Czy ten krem nie spowoduje szybszej degradacji/ usunięcia z twarzy kwasu? Chciałabym używać tego kremu ale boję się że efekty wypełnienia kwasem będą krótsze
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy