Czy można skorygować nierówności w ustach powstałe po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego?

Witam, ponad dwa lata temu miałam wykonywany zabieg powiększania ust kwase hialuronowym, już od samego początku widoczne były nierówności na górnej wardze- kosmetyczka próbowała to wyrównać jednakże bez skutku. Stwierdziła, że kwas się wsiąknie i usta wrócą do poprzedniego stanu...niestety cały czas czuję gulki i widoczna jest nierówność na górnej wardze. Poszukuje dobrego lekarza z Wrocławia, który mi pomoże. Czy jest szansa skorygowania wargi i usunięcia tych grudek?

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej aby ocenił zmiany powstałe po iniekcji kwasu hialuronowego i rozpuścił je hialuronidazą,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Wszystko zależy od stanu klinicznego. Dobrze byłoby wiedzieć co to za preparat był. Można użyć fali radiowej, Pelleve albo próbować hialuronidazy. Trzeba sprawdzić czy nie zrobiły sie ziarniniaki. Proszę wybrać dobry gabinet medycyny estetycznej we Wrocławiu i zrezygnować z tego rodzaju usług w gabinecie kosmetyczki.