Czy jest szansa, że usta wrócą do normalnego wyglądu?

witam, wszędzie czytam ze prawidłowo podany kwas hialuronowy wchłania się po ok 6-12 miesiącach, a czy usta powiększane wielokrotnie od lat tez maja szanse wrócić po roku do naturalnego stanu? w pierwszym roku podano ok 2,5 ml kwasu, potem już tylko odświeżano 0,5 ml co pół roku u kosmetologa
KOBIETA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Rozkład kwasu hialuronowego w tkankach zależy od kilku czynników, w tym od jego ilości/ wielkości ust, rodzaju preparatu (sposobu sieciowania, stężenia kwasu hialuronowego), techniki zabiegu, stylu życia. W obrębie ust proces jest stosunkowo szybszy, ze względu m.imn. na żywą czynność silnych mięśni i dobre ukrwienie. Utrzymanie korekty wymagało uzupełnień 0,5 ml preparatu co pół roku, co wydaje się prawidłowe. Powrót do stanu wyjściowego zależnie od powyższych czynników może wymagać nieco dłuższego czasu wchłaniania zastosowanej objętości i powrotu ust do wyglądu wyjściowego po dłużej trwającej korekcie.