Dlaczego usta są opuchnięte po podaniu kwasu hialuronowego?

Witam serdecznie 5 tygodni temu miałam powiększanie ust kwasem hialuronowym o nazwie Princess 1 ml . Po wstrzyknieciu usta spuchneły ale po 4 h wróciły do normy.Przez 2 tygodnie jeździłam do Pani która mi ten zabieg wykonała na rozmasowanie grudek które mam do dziś ale znikają po rozmasowaniu. Od 4 dni z rana po przebudzeniu usta są bardzo opuchnięte oraz bolesne. I tu moje pytanie dlaczego tak się dzieje, kosmetyczka mówiła mi że to normalne że też tak ma że kwas musi się rozłożyć .Dlatego proszę o reakcje z Państwa strony bo już sama nie wiem co mam robić. Pozdrawiam serdecznie.

Po 5 tygodniach preparat nie powinien być wyczuwalny, nie wspominając o grudkach. Proponuję zgłosić się do doświadczonego w leczeniu powikłań z zakresu medycyny estetycznej lekarza, prawdopodobnie preparat należy rozpuścić.