Grudka uwydatniająca bliznę po zabiegu iniekcji kwasu hialuronowego w usta a hialuronidaza

Witam Państwa, prawie miesiąc temu miałam pierwszy zabieg iniekcji kwasu hial. w usta 0,3ml, tuż po nim utworzyła się grudka uwydatniająca bliznę. Po 2 tyg miałam dostrzyknięty kwas, by zrównać trochę tę grudę z linią ust. Teraz prócz tamtej, mam 2 dodatkowe. Jestem ponad 2 doby od dostrzyknięcia, opuchlizny nie ma, ale linia stykania się ust jest bardzo nierówna przy najlżejszym uśmiechu. Czy jedynym wyjściem na zniwelowanie tego jest hialuronidaza? Użyto kwasu ALIAXIN FL. Proszę o poradę.

Witam , trudno jest ocenić efekt nie widząc , na podstawie Pani opisu jedynym wyjściem jest rozpuszczenie hialuronidazą i ponowna korekcja . Grudki tworzą się przy słabym rozmasowaniu kw. hialuronowego i gdy kwas został podany na grudkę ewentualnie za płytko. Jest to sprawa bardzo indywidualna , zwłaszcza jak Pani posiada bliznę na ustach. www.fyoung.pl Pozdrawiam

Pojedyncze grudki mogą się zdarzyć i z reguły zanikają po kilku tygodniach. Jeżeli ta grudka jest widoczna na zewnątrz to powinna sie Pani udać do lekarza wykonującego ten zabieg aby ją rozmasował lub wykorzystał inne środki do jej likwidacji.