Grudka w ustach po zabiegu powiększenia

Prosze o pomoc, ponad miesiac temu mialam wykonywany zabieg powiekszania ust kwasem hiaronowym. Okolo 3 dni temu obudzilam sie z wielka grudka, jest nabrzmiala, lekko boli. Co moze byc przyczyna? dodam ze zabieg wykonywany byl za granica i nie jestem w stanie wrocic do specjalisty.

Proszę jak najszybciej udać się do lekarza medycyny estetycznej. Grudkę może jeszcze da się rozmasować a w najgorszym wypadku rozpuścić hialuronidazą oczywiście tylko w sytuacji gdy podany był kwas hialuronowy.