Niezadowalające efekty po zabiegu z kwasu hialuronowego - co robić?

Witam.6 tygodni temu zrobiłam zabieg z kwasu hiluronowego na kurze łapki i bruzdę przynosowa.Efekt był od razu zadawalający przy nosie.Natomiast wokul oczu mam nadal twarde guzki.Martwie się przedewszystkim jednym pod okiem ,bo jest naprawdę widoczny i szczerze powiedziawszy wyglądam gorzej po tym zabiegu,a przecież już minęło tyle czasu.Mieszkam za granica i po skonsultowaniu się z osoba która mi zrobiła zabieg dowiedziałam się ,ze to normalne....Chociaż nie wydaje mi się....Powiedziano mi abym zrobiła fale radiowe,aby rozbić grudki....Nie wiem co mam myśleć ,aby znów nie popełnić błędu....

Dzień dobry, minęlo już 6 tygodni od wykonania zabiegu wieć grudki nie powinny być widoczne. Proponuję wykonać zabieg rozpuszczania grudek, a w przyszłości na tzw. kurze łapki zalecam zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Pozdrawiam.

Utrzymujące się grudki 6 tyg po zabiegu to zbyt długo. Trzeba je rozpuścić, warto spróbować falami radiowymi ( kilka zabiegów 2-4x). Jeżeli nie będzie poprawy to hialuronidazą,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel