Co robić przy tych objawach po zabiegu pod oczy?

W listopadzie 2018r miałam zabieg pod oczy, podano mi kwas hialuronowy firmy Hystale. Kwas został podany najprawdopodobniej za płytko.Wystąpiły duże obrzęki.Kwas do tej pory widoczny jest w postaci kremowych rogali pod oczami. Miałam już podawaną 4x hialuronidazę, w bardzo małych dawkach(tak powiedziała dermatolog), bo lepiej wolno i stopniowo. Niewielki efekt był po pierwszym zabiegu. Teraz po hialuronidazie występują obrzęki, skóra staje się coraz bardziej pomarszczona, ale nie widzę, aby ten kwas się rozpuszczał. Moja lekarka mówi, żeby jeszcze czekać. Bez okularów nie wychodzę z domu, bo choć trochę zasłaniają mi to, co mam pod oczami. Co robić?

Dzień dobry, proszę osobiście skonsultować się także z innym doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska