Obrzęk po podaniu kwasu hialuronowego pod oczy - co mam zrobić?

Dzień dobry. Trzy tygodnie temu miałam podany kwas hialuronowy firmy Hystale 20mg/ml pod oczy na granicy kości oczodołu.Wystapił duży obrzęk. Obecnie skóra jest nierówna, pogarbowana z widocznymi, lekko obrzękniętymi miejscami po wkłuciach. Pod jednym okiem jest wyraźnie przebarwiona, jasna, połyskująca w miejscu wcześniejszego obrzęku.Wyraźnie odcina się od reszty. Chodzę teraz na RF, ale nie widzę poprawy.Jest to wyrażnie widoczne oszpecenie. Wiem, że kwas został podany za płytko i zbyt stężony. Co mogę jeszcze zrobić? Czy będę wyglała jak przed zabiegiem.Jestem załamana.Czy ktoś może mi pomóc? Gosia.

Prawdopodobnie należy preparat (swoją drogą, wątpliwej jakości) rozpuścić hailuronidazą. Proszę zgłosić się do doświadczonego lekarze medycyny estetycznej. A jeśli zabieg robił lekarz, to do niego na wizytę kontrolną.

Dzień dobry, w pierwszej kolejności pomoc powinna Pani osoba, która zabieg wykonała i jeśli zabieg został źle wykonany osoba ta powinna usunąć preparat poprzez rozpuszczenie np. hialuronidazą.

Pozdrawiam serdecznie