Gdzie w województwie łódzkim można bezpiecznie rozpuścić kwas hialuronowy?

Rozumiem, w takim razie chyba za mało zostało mi wstrzykniętej hialuronidazy w usta, ponieważ z problematycznego miejsca nic nie zniknęło. Jestem bardzo zawiedziona. Samym powiększeniem ust, jak i próbą usunięcia hialuronidazą fatalnego efektu. Gdzie mogę bezpiecznie rozpuścić kwas hialuronowy? Interesuje mnie woj. łódzkie lub wielkopolskie, natomiast zależy mi na rozsądnej cenie. Jestem zrozpaczona.

Szanowna Pani , proponuje porozumieę się z lekarzem, który ma do dyspozycji nowoczesnys sprzet na bazie RF. Nieprawidlowo podany kwas hialuronowy można sprobowac podgrzać uzywajac wlasnie fali RF. Daje to dobre efekty, jednoczesnie stymuluje tkanke podskorna.
Ewa Rybicka

Witam Panią,

hialuronidazy używa znikoma liczba lekarzy - zapraszam Panią do Krakowa, gdzie wykonuję takie zabiegi dosyć często...po "innych specjalistach".

Powodzenia!