Jak pozbyć się tych głębokich bruzd?

Pierwszy raz miałam robiony botox kurzych łapek. Jest oczywiście efekt ale problem polega na tym, że teraz przy uśmiechaniu pojawiają się głębokie bruzdy poniżej kości policzkowej. .Wcześniej tego nie było. Na wizycie kontrolnej po botoxie usłyszałam, że to niemożliwe żeby taki był skutek uboczny i na pewno bruzdy były tylko ich nie zauważałam. Nie zaproponowano mi żadnego rozwiązana tylko zalecenie ,,obserwować,,. Mam zdjecia przed botoxem dlatego mam pewność, że tego nie było. Szpecą, dodają lat, martwię się, że te bruzdy się zagniotą, zaprasują. Jak pozbyć się takich głębokich bruzd.

Witam. Zabieg z użyciem botoksu mógł spowodować opisany problem. Proszę pamiętać ,ze botoks to preparat który paraliżuje mięsień, dezaktywuje go, a co za tym idzie skóra której nie „trzyma” mięsień może delikatnie opadnąc. Trzeba poczekać aż botoks przestanie działać (4-6 miesięcy) lub udać się na konsultacje w celu uzyskania informacji czy można w tym miejscu wstrzyknąć wypełniacz aby zniwelować powstałe bruzdy. Jeśli zabiegowiec stwierdzi, ze jest to możliwe do uzyskania, zadowlajacym efektem byłoby wypełnienie tych miejsc.