Co powinna zrobić osoba, której usta są zniekształcone po zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym?

Witam . Jestem 3 dni po wypełnieniu ust kwasem hialuronowym. Górna warta bardz odstaje, wygląda to strasznie, grudki maleją ale wygląd jest przerażający. Kwas podany po bokach a z gornwj wargi zrobil sie odstajacy dziubek. Co zrobić ? Pomocy

Jeżeli nie jest to jeszcze utrzymujący się obrzęk a efekt nie satysfakcjonuje Pani, należy rozważyć rozpuszczenie preparatu. Proszę udać się do lekarza wykonującego zabieg, aby rozważyć z nim dalsze postępowanie.

Witam jesli cokolwiek Panią niepokoi należy udać się do osoby wykonującej zabieg. Jednak należy pamiętać ,że do 2 tygodni po zabiegu preparat chłonie wodę i może robić to nierównomiernie. Po tym czasie można wykonać ewentualną hialuronidazę.