Iniekcja kwasu hialuronowego w usta

Witam Państwa. Miałam pierwszy zabieg iniekcji kwasu hial. w usta 0,4ml, tuż po nim okazało się, że u góry gdzie mam bliznę od wew. str, kwas ją uwydatnił, powstała gruda. Po 2 tyg niedoskonałość minimalnie się wchłonęła, jednak dodano kwas, by zrównać to z resztą ust. Jestem teraz ponad dobę po. Linia stykania się ust jest ok tylko, gdy mam je zamknięte. Mam tamtą grudkę i 2 nowe. Nie rozmasowuję, bo boję się, że coś naruszę i rozważam już hialuronidazę. Użyto kwasu ALIAXIN FL. Proszę o poradę.

Bezpośrednio po zabiegu, nawet do kilku dni, mogą wystąpić zgrubienia, które są najczęściej wynikiem krwiaczków podskórnych. Jednak zawsze w takiej sytuacji należy skonsultować się z lekarzem, który wykonywał zabieg ,żeby wykluczyć ryzyko niepożądanego skupianie się preaparatu.