Czy po zabiegu wypełnienia ust kwasem hialuronowym zabieg należy powtarzać?

Witam, planuje powiększenie ust kwasem hialuronowym. Dokładnie będzie to 1,5 ml. Wiem, że kwas wchłania się samoistnie i efekt zabiegu utrzymuje się od 6-12 miesiecy. Moje pytanie brzmi : czy po tym czasie będę musiała dostrzykiwac taka sama ilość czy tylko np 0,5 ml dla podtrzymania efektu? Jak to jest?

Zależy od Pani oczekiwań, generalnie zabiegi powtarza się w zależności od potrzeb; czas utrzymywania się efektu zależy od rodzaju użytego kwasu, trybu życia Pacjentki (sport, używki), indywidualnych predyspozycji.