Co mogę zrobić, jeśli linie na czole pozostaną?

Witam, pięć dni temu miałam wypełniane zmarszczki czoła kwasem hialuronowym. Mam 32 lata, zmarszczki nie były głębokie. Nie chciałam botoksu, gdyż bałam się utraty mimiki w czole. Podano całą ampułkę na dwie poziome zmarszczki. Od zabiegu minęło 6 dni, a ja mam nadal dwie wyraźne, pogrubione na linie na środku czoła... Osoba, która wykonywała zabieg zapewnia, że to się wchłonie, ale ja zaczynam się martwić, że linie pozostaną. Wygląda to znacznie gorzej niż zmarszczki, które były prawie niewidoczne. Jak długo rozpuszcza się kwas w czole. Co mogę zrobić jeśli linie pozostaną.

Na razie proszę czekać, może być jeszcze obrzęk. W zależności od preparatu i pacjenta pełny efekt można zaobserwować po około 2 tygodniach. Preparat ulega biodegradacji po 6-12 lub więcej miesięcy. W ostateczności preparat można usunąć lekiem hialuronidazą, ale jeśli lekarz jest doświadczony to myślę że nie ma powodów do obaw.