Czy jest szansa, że te nierówności się wchłoną?

Witam, za 2 dni miną 2tyg od wypełnienia lwiej zmarszczki kwasem hial. Na czole są widoczne lekkie nierówności, jest szansa ze jeszcze się „wchłoną”? Co mogę ew zrobić jeżeli jednak nie? Trochę mnie to martwi, wyglada jakbym miała guza na czole. Jak długi jest czas ostatecznego wyglądu kwasu pod skórą? Dziękuje za odpowiedzi

Dzień dobry,

w pierwszej kolejności polecam zwrócić się do osoby, która wykonała zabieg, aby coś zaradziła w tej sytuacji, np. korektę hialuronidazą.

Samodzielnie w domu może Pani lekko masować tą okolicę, aby rozprowadzić kwas hialuronowy. Ponadto sama mimika twarzy spowoduje, że będzie się on rozkładał szybciej lub wolniej. Również ciepło jest w stanie zredukować kwas hialuronowy, ale nie polecam eksperymentów na własną rękę.

Pozdrawiam,

Ewa Szmaj