Jakie wypełniacze zmarszczek dają trwały efekt?

Mam 39 lat zaczynają u mnie być widoczne zmarszczki najbardziej Lwie bruzdy i boczne koło ust. Te Lwie bruzdy bardzo są głębokie, zresztą wiele lat mam je jakoś tak bardzo widoczne. Moje pytanie brzmi. Jakie wypełniacze zmarszczek są w tej chwili najlepsze i najdłużej się utrzymują. Oczywiście chodzi mi też bylo jakiś czas po zabiegu bruzdy głębokie nie wróciły. Lepiej by było coś co zregeneruje moja skórę od środka. chciała bym również wiedzieć ceny zabiegów

Witam najlepiej jest udać sięna konsultację do lekarza medycyny estetycznej, lekarz obejrzy stan skóry, głębokość zmarszczek i dobierze najskuteczniejsze preparaty . Często stosuje się zabiegi: botox, kwas hialuronowy, mezoterapię,nici, lasery

Szanowna Pani - do najlepszych wypełniaczy należą, moim zdaniem Juvederm i Stylage. Oba są wypełniaczami kwasu hialuronowego - a więc bezpiecznej, skutecznej substancji. która wypełnia ubytki tkankowe czasowo. Byłoby mi dużo łatwiej odpowiadać Pani gdybym zobaczyła twarz - chociażby na zdjęciu. Te bruzdy u Pani mogą być wynikiem zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej np w okolicy policzków - zatem ich korekta może przebiegać inaczej niż wypełnienie ich sensu stricto.
Proszę o zdjęcie: instytut@medyczne-fbi.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Obecnie kosmetologia i medycyna estetyczna są w stanie zaoferować wiele rozwiązań.
Na początek warto wykonać zabiegi złuszczające np mikrodermabrazję laserową, który oczyści, rozświetli i delikatnie spłyci zmarszczki. Następnie można zrobić zabieg Zaffiro, który pobudzi skórę do pracy - włókna kolagenowe się obkurczą, w czego konsekwencji poprawi się gęstość skóry. Kolejnym krokiem może być mezoterapia, wypełniacze lub botox.
Jednak pamiętajmy, że aby dobrać dla pacjenta to, co najlepsze niezbędna jest bezpośrednia konsultacja.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam