Domowe sposoby zmniejszania zmarszczek

Witam, czy są jakieś kremy kosmetyczne które zmniejszą zmarszczki? Czy kwasy zawarte w kremach do użytku domowego dadzą efekt? Nie chce na razie poddawać się żadnym zabiegom w gabinecie. mogłabym prosić o sprawdzone w działaniu kremy

Witam!
Kremy ktore możemy kupic są oczywiscie dla naszej skóry bardzo potrzebne ale nie należy do nich oczekiwał cudów. Wchodza w zakres codziennej pielęgnacji skóry a nie leczenia przeciwstarzeniowego. NIE MA KREMOW które bylby w stanie wygładzić zmarszczki.

Witam Panią,

Jest wiele bardzo skutecznych preparatów, ale ich wybór jest możliwy po zbadaniu rodzaju i potrzeb pani skóry.

Jeśli to możliwe - zapraszam do naszego najlepszego kosmetologa Pani Agnieszki Gomolińskiej.

Jestem pewna, że pomoże!

Witam w domu zmarszczek nie zlikwidujemy. Najlepszą metodą w domu jest zadbanie o prawidłowe nawilżenie skóry oraz wykonywanie regularnie peelingów medycznych.

U lekarza medycyny estetycznej po konsultacji i zbadaniu stanu skóry można zastosować wiele metod w zależności od potrzeb skóry oraz oczekiwanych efektów.
Najczęściej stosowane są zabiegi: botox, mezoterapia, kwas hialuronowy, nici PDO, nici BARB, laser IPL.

Obecnie nie ma preparatu , który podany zewnętrznie zlikwiduje zmarszczki. Warto mimo wszystko odwiedzić gabinet medycyny estetycznej i skonsultować problem z lekarzem Jeżeli nie chce Pani botoxu ani kwasu hialuronowego to może warto zainteresować się zabiegami z własnym osoczem bogatopłytkowym ? W razie pytań jestem do dyspozycji