Co stosować na pierwsze zmarszczki pod oczami?

Ktore skladniki kremow przeciwzmarszczkowych, stosowane, zbyt wczesnie moga "rozleniwic" skore tak, ze pozniej juz nic jej nie pomoze? Mam 33 lata i pojawily mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami. Chcialabym zaczac zapobiegac (zmarszczkom) w razie gdyby chcialy sie pojawic na reszcie twarzy a obecne (2 milimetry pod dolna linia wodna oczu) calkiem zlikwidowac. Co warto stosowac?

Kosmetyki zapobiegające zmarszczkom produkowane są przez wiele firm. Różne są też stężenia poszczególnych składników. Proponuję udać się na konsultację do lekarza dermatologa, który dokona analizy Pani skóry i pomoże wybrać odpowiednią pielęgnację.
Pozdrawiam

Witam.
Do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu sprawdzą się kremy zapewniające odpowiednie nawilżenie oraz odbudowanie warstwy lipidowej skóry. Proponuje raczej preparaty apteczne. Najważniejsze, żeby nie były to bardzo silne kremy przeciwzmarszckowe, bo mogą podrażnić delikatna skórę w tej okolicy i zaburzyć warstwę lipidową. Proszę pomyśleć również o profilaktycznych zabiegach z medycyny estetycznej, które sprawdzą się dużo lepiej niż kremy.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Polecam zastosowanie zabiegów z medycyny estetycznej aby zapobiegać powstawaniu głębszych zmarszczek np. light eyes, kwas hialuronowy, volbella, lekarz dobierze Pani odpowiedni krem po zabiegu .