Co stosować na pierwsze zmarszczki u 25-latki?

witam mam 25 lat i już pod oczami widoczne zmarszczki pod jednym okiem jak wrecz taką linię jak wory pod oczami :/ ostatnio zauwazylam krem w necie royalift i zastanawiam sie czy jest on bezpieczny ??

Witam,
okolica oka to specyficzna i bardzo delikatna okolica i wymaga specjalnej pielęgnacji.W domowych warunkach sugeruję stosowanie preparatów dedykowanych do tej okolicy.Preparatu o którym Pani pisze -nie znam.Polecam zdecydowanie zakupy w aptekach lub drogeriach i preparaty znanych firm.np Bioderma ,Clinic,Vichy,Eucerin itp
Kremy zadbaja o Pani skóre wokół oczu ale proszę pamietać ze zmarszczek nie zwalczą..
Jeżeli chce sie Pani pozyć powstalych zmarszczek sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej,ktory zaproponuje wlasciwe rozwiązanie.

Najważniejsze w przypadku pojawienia sie pierwszych zmarszczek jest to aby odpowiednio dbać o nawilżenie i odżywianie skory. Mozna stosować peelingi, zabiegi kosmetyczne regenerujące i kremy dedykowane do tej okolicy. Najlepiej jest zasięgnąć porady lekarza medycyny estetycznej, aby ustalić strategie postępowania na przyszłość.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka