Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie kremy na zmarszczki?

Witam czy są dobre kremy na zmarszczki próbowałam wielu podobno są na recepte mam 39lat a mnóstwo zmarszczek az mnie przerażają co robić
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Usuwanie blizn potrądzikowych

Trądzik to zmora wielu młodych osób. Może szpecić twarz przez długie miesiące, a nawet lata. Po trądziku mogą pozostać nieestetyczne blizny. Jak można je usunąć? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Szanowna Pani
Niestety zmarszczki w średnim wieku to nie tylko odzwierciedlenie stanu skóry. Pojawiają się one w okolicy ust w przypadku braków w uzębieniu ,w okolicy fałdów nosowych i okolicy marionetki w przypadku braku właściwego pożądanego tłuszczu w okolicy jarzmowej, policzki opadają w wyniku zaniku mięśni i kości w okolicy skroni. Zmarszczki górnej połowy twarzy powstaną w wyniku wzmożonego ruchu mięśni.Tak więc widzimy zmarszczki a są one odzwierciedleniem stanu układu kości mięśnie tkanka łączna. W takim przypadku pomocne są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Z kremów pomocne w Pani wieku będą kremy zawierające vit c retinol i ewentualnie kwasy owocowe. Działają rozjaśniająco i napinająco.Proszę czytać etykiety kremów dostępnych na rynku.Pozdrawiam

0

Witam, jeśli kremy nie są dla Pani dostateczne, to może najwyższy czas aby pomyśleć o zabiegach z medycyny estetycznej? Polecam udać się na konsultację podczas , której lekarz obejrzy skórę, doradzi zabiegi , dobierze pielęgnację z kosmetyków.

Warto stosować kremy medyczne zakupione w gabinetach medycyny estetycznej są one mocniej skoncentrowane oraz dobiera je specjalista do typu cery oraz problemu skórnego.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy