Jakie kremy na zmarszczki?

Witam czy są dobre kremy na zmarszczki próbowałam wielu podobno są na recepte mam 39lat a mnóstwo zmarszczek az mnie przerażają co robić

Szanowna Pani
Niestety zmarszczki w średnim wieku to nie tylko odzwierciedlenie stanu skóry. Pojawiają się one w okolicy ust w przypadku braków w uzębieniu ,w okolicy fałdów nosowych i okolicy marionetki w przypadku braku właściwego pożądanego tłuszczu w okolicy jarzmowej, policzki opadają w wyniku zaniku mięśni i kości w okolicy skroni. Zmarszczki górnej połowy twarzy powstaną w wyniku wzmożonego ruchu mięśni.Tak więc widzimy zmarszczki a są one odzwierciedleniem stanu układu kości mięśnie tkanka łączna. W takim przypadku pomocne są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Z kremów pomocne w Pani wieku będą kremy zawierające vit c retinol i ewentualnie kwasy owocowe. Działają rozjaśniająco i napinająco.Proszę czytać etykiety kremów dostępnych na rynku.Pozdrawiam

Witam, jeśli kremy nie są dla Pani dostateczne, to może najwyższy czas aby pomyśleć o zabiegach z medycyny estetycznej? Polecam udać się na konsultację podczas , której lekarz obejrzy skórę, doradzi zabiegi , dobierze pielęgnację z kosmetyków.

Warto stosować kremy medyczne zakupione w gabinetach medycyny estetycznej są one mocniej skoncentrowane oraz dobiera je specjalista do typu cery oraz problemu skórnego.