Zmarszczki mimiczne u 20-latki

Witam, mam pytanie odnośnie zmarszczek mimicznych. Mam 20 lat, a na mojej twarzy już są widoczne zmarszczki mimiczne najbardziej w okolicach oczu, jednak nie są one aż tak bardzo głębokie w zwiazku z tym chciałabym zapytać czy są na to jakieś sposoby by pozbyć sie ich tak by nie było widac ich wcale?

Dzień dobry,
zmarszczki mimiczne powstają na skutek dużej aktywności niektórych grup mięśniowych i tylko poprzez ograniczenie tej aktywności można osiągnąć pożądany efekt. W tym celu z powodzeniem stosuje się toksynę botulinową.
Pozdrawiam i zapraszam,
Jacek Toboła

Jeżeli ma Pani 20 lat proponuję zabiegi nieinwazyjne : moga to być lekkie kwasy - na rynku zabiegów kosmetycznych sa już takie nad oczy. Biolifting przy pomocy prądów również będzie pomocny. Wazna jest także codzienna pielęgnacja :
- krem z wit C i A, E itp
- prewencja zmarszczek- unikanie silnej mimiki oraz noszenie okularów przeciwsłonecznych.