Usuwanie zmarszczek u 31-latki

dzień dobry, mam 31 lat i chciałabym wykonać jakiś zabieg, dzięki któremu pozbyłabym się zmarszczek. Proszę mi powiedzieć jaki byłby dla mnie odpowiedni? Zależy mi na tym, aby nie zniszczył mi cery.
31 LAT ponad rok temu

Witam Panią serdecznie,
Niepotrzebna Pani obawa o to, że zabieg "usuwający" zmarszczki zniszczy Pani cerę.
W likwidowaniu zmarszczek stosowana jest od kilkudziesięciu lat toxyna botulinowa (Botox), która poprzez zablokowanie nadmiernej kurczliwości mięśni, rozluźnia a w konsekwencji niweluje zmarszczki mimiczne. Jest absolutnie bezpieczna!
Drugim preparatem, który stosowany jest w zabiegach likwidujących zmarszczki statyczne (bruzdy około-nosowe, marionetki wokół ust, etc) jest kwas hialuronowy występujący jako wypełniacz. Substancja również absolutnie bezpieczna.
Wspomniane przeze mnie bezpieczeństwo zabiegów zależy od dobranego preparatu i umiejętności osoby wykonującej zabieg.
Proszę ewentualnie o przesłanie zdjęć na adres: instytut@medyczne-fbi.pl - postaram się napisać więcej kiedy Panią zobaczę.
Z pozdrowieniami
dr Klaudia Zwiorek-Czech

Witam serdecznie , wizytę należy zacząć od konsultacji podczas, ktorej lekarz obejrzy Pani stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi do efektów, jakie chciałaby Pani uzyskać po zabiegach. Najczęściej wykonuje się zabiegi: mezoterapia, botox, kwas hialuronowy, nici PDO, nici BARB,Laser IPL.

Zabiegi wykonywane przez certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej w żaden sposób nie zniszczą Pani skóry a wręcz przeciwnie -znacznie poprawią jej stan. Trudno jednoznacznie stwierdzić jakiego rodzaju zabiegi są Pani aktualnie potrzebne Warto wybrać się na konsultację , ustalić dokładny plan leczenia. Najczęściej w gabinecie wykonujemy zabiegi przy użyciu botoxu , kwasu hialuronowego , mezoterapię W okresie wiosennym bardzo popularne są peelingi lekarskie dobrane indywidualnie do stanu skóry pacjenta

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Na podstawie oceny problemu zostanie zaproponowany zabieg. Obecnie medycyna estetyczna skutecznie sobie radzi ze zmarszczkami, niech się Pani nie obawia.
Nie ma Pani zdjęcia-trudno ocenić jaki zabieg będzie odpowiedni.

Pozdrawiam
Agnieszka Ledniowska