Głębokie zmarszczki pod oczami u 39-latki

witam serdecznie, moim problemem są dość głębokie zmarszczki pod oczami stosowałam botoks ale robiły mi się wory pod oczami nadmieniam że skóra pod oczami jet też zwiotczała ,stosowałam też mezo bez rewelacji ostatnio mialam wsztrzyknięty kwas hialuronowy ale po jakimś czasie znowu robiły się pod oczami wory nie wiem co mam zastosować mam 40 lat i bardzo mi one przeszkadzają tym bardziej że skóra twarzy jest w dobrej kondycji tylko te oczy, prooszę o porade bardzo dziekuje

Skora dolnej powieki jest niezwykle delikatna i starzeje sie wcześniej niż skora innych obszarów twarzy. Często występuje wspomniana przez Panią dysproporcja. W mojej ocenie należy. Uzbroić sie w cierpliwość i stosować zabiegi stymulujące produkcje kolagenu. Często i na zmianę rożne technologie. Radiofrekfencję , ja polecam Pelleve, laser CO2, mezoterapię osoczem bogatoplytkowym oraz nici PDO. Dodatkowo dobrze dobrane przez lekarza kosmetyki do pielęgnacji skory. Regularne zabiegi dadzą efekt, ale należy na niego cierpliwie czekać, to jest proces, który trwać moze nawet kilka miesięcy.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam
Zgadzam się z dr Rybicką. Dola powieka, zwłaszcza gdy jest tendencja do opuchlizny, jest dosyć problematycznym miejscem do wykonywania zabiegów. Bardzo dobrze sprawdza się laser frakcyjny, zwłaszcza w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym, nici liftingujące PDO oraz często powtarzana mezoterapia.
pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Najlepiej będzie skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Podczas konsultacji lekarz obejrzy dokładnie i zbada Pani skórę, omówi z nim Pani efekty jakie chciałaby uzyskać po zabiegach . I lekarz dobierze jak najkorzystniejsze zabiegi dla Pani skóry ujędrnienie i redukcję zmarszczek za pomocą np.kwasu hialuronowego, mezoterapii, zabiegu light eyes