Stosowanie kolagenu Platinum na zmarszczki pod oczami

Witam, Mam pytanie odnośnie zmarszczek pod oczami.Mam drobne zmarszczki-kurze łapki i używam kolagen Platinum rano i wieczorem.Przez jaki czas musze go stosować aby spłycić te zmarszczki albo je zlikwidować całkowicie?Z góry dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Witam całkowicie Pani tym preparatem zmarszczek nie zlikwiduje. Delikatnie się splyca na krótką chwilę. Jeśli zależy Pani na długotrwałym efekcie polecam zabiegi w Klinice medycyny estetycznej z kwasem hialuronowym, mezoterapią i botxem.

Pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu trzeba prowadzić całe życie, kremami dobranymi do wieku i kondycji skóry, jednak żaden krem ich całkowicie nie zlikwiduje. Aby poprawić całościowo kondycję skóry, proponuję serię zabiegów RF na skórę wokół oczu. Aby wyeliminować kurze łapki, polecam zabieg z użyciem toksyny botulinowej.

działanie kremu zalezy nie tylko od składu ale tez od odpowiedniej wielkości cząsteczek zawartych w nim składników. Jeśli są odpowiedni dobrane, sa w stanie przeniknąc przez barierę naskórka i wpłynąc pozytywnie na nawilżenie skóry, podnosząc tym samy jej elastyczność i napięcie. Po ok. 2 tygodniach stosowania jest pani w stanie ocenić działanie stosowanego kremu. Bardzo ważne jest nailżanie skóry zarówno od wewnątrz za pomocą kremów jaki i "od środka" pijąc odpowienie ilości wody. Jednak nie należy spodzieważ się spektakularnych efektów, ponieważ żaden krem nie jest w stanie przeniknąc do głębokich warst skóry tak jak podane w zastrzyku preparaty nawilżające, stosowane w medycynie estetycznej.