Ile ml kwasu byłoby potrzebne w takim celu?

Witam! Mam 22 lata i moim problemem jest lekka asymetria policzków. Lewy policzek jest mniej uwydatniony i niższy. Chciałabym wyrównać ten policzek lekko unosząc go do góry by był taki sam jak prawy. I chciałabym lekko zaokrąglić buzię, ponieważ pod kośćmi policzkowymi jest lekko zapadnięta. Zastanawiałam się nad wyrównaniem policzków i wypełnieniem tej przestrzeni pod za pomocą kwasu hialuronowego? Czy w moim wieku nie jest na to za wcześnie? I ile ml kwasu byłoby potrzebne w takim celu?

Oczywiście trzeba Pana zobaczyć aby móc odpowiedzieć na 100%. Ja zwykle stosuję 2 ml kwasu hialuronowego w takich przypadkach, to jest ilość która pozwala osiągnąć wyraźny efekt, większą część podaje się wtedy w stronę która potrzebuje wyraźniejszego uniesienia. Nie jest za wcześnie, ponieważ kwas hialuronowy nie jest toksyczny i można go stosować w każdym wieku, jest preparatem wchłanialnym który można podać ponownie w razie potrzeby lub też zrezygnować z zabiegów jeśli taka będzie wola pacjenta.