Wymodelowanie owalu twarzy

Dzieńdobry, patrząc na moją twarz mam wrażenie że jeden policzek jest bardziej wypukły od drugiego. Czy istnieje możliwość poprawienia go, jego redukcji ? Dziękuje za pomoc

Taki zabieg nazywany jest wolumetrią. Jest kilka metod, którymi koryguje się asymetrie, proszę udać się na konsultację, na której lekarz wybierze najkorzystniejszy dla Pan zabieg.

Asymetrię tego typu możemy skorygować np. kwasem hialuronowym Potocznie tego typu zabiegi nazywamy wolumetrią. Ilość preparatu, jego rodzaj oraz technikę zabiegu określi lekarz podczas konsultacji poprzedzającej zabieg. Należy również pamiętać o szeregu przeciwwskazań między innymi : choroby układu odpornościowego, zmiany skórne o charakterze zapalnym w okolicach przeprowadzanego zabiegu.
Po iniekcji może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk oraz tkliwość w miejscach podania. Objawy te są nieznaczne i z reguły ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu. Zgodnie z wynikami badań klinicznych miejscowe reakcje nadwrażliwości opisywane są z częstotliwością 1:10 000 zabiegów.
Pozdrawiam Małgorzata Ordon
www.ordon.com.pl