Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przeszczep tłuszczu w twarz pod oczy

Panie Doktorze czy przeszczep tłuszczu w twarz zalezy od srednicy kaniuli która jest wykonywany ten zabieg? chciałabym wykonac przeszczep tłuszczu pod oczy i uzupełnic doline łez ale wiem ze to bardzo trudne "tereny" do ukształtowania i słyszałam ze najlepiej byłoby wykonywac je igłą o srednicy 0,45 mm , czy Pan posiada takową igłę? czy Pan poleca uzupeł. tych okolic? a może lepiej kwas hialuronowy lub jakis inny materiał a może zna Pan kogoś kto ma duże doswiad.w med.estet.i tych ze zabiegach?
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynka to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jak można sobie z nim poradzić? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są sposoby na zamykanie naczynek.

Witam,

Bez wątpienia warto wybrać fachowca, który ma doświadczenie w tego typu zabiegach. Zarówno przeszczep tłuszczu jak i kwas hialuronowy ma swoje plusy i minusy.
Proszę umówić się na konsultacje u lekarza, który trakcie wizyty oceni anatomię i doradzi jaką metodę wybrać.


Z poważaniem,
Katarzyna Osipowicz

0

Przeszczep tłuszczu pod oczy daje bardzo dobre i naturalne efekty, które trudno jest osiągnąć pracując na kwasach hialuronowych. Problem tkwi nie w kaniuli tylko w technice wykonania zabiegu. musi być umieszczony pod mięśniem okrężnym oka dlatego proponuje, aby zabieg był wykonany u lekarza z dużym doświadczeniem.Jeśli Pani chce osiągnąć dobry efekt można też zastosować kwas hialuronowy dedykowany do okolicy dynamicznej oka czyli Teosyal RHA1 lub Teosyal Redensity II.

0

Witam
Bardzo często wykonujemy lipofilling w okolicy doliny łez. Obecnie dostępne są cienkie i precyzyjne kaniule do lipotransferów. Oczywiście bardzo dużo zależy również od techniki zabiegu oraz doświadczenia lekarza. Bywa również, że w niektórych przypadkach lepiej sprawdza się kwas hialuronowy. Wszystko zależy od układu "doliny łez", tendencji do obrzęków itp.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy