Co robić z tą gulką po zabiegu medycyny estetycznej?

Witam serdecznie. 3 tygodnie temu mialam wykonany zabieg u lekarza medycyny estetycznej,bylo to wypelnienie doliny lez kwasem hialuronowym Redensity || Po wykonaniu zabiegu zauwazylam ze z prawej strony jest delikatne zgrubienie,lekarz powiedzial ze sie wszystko unormuje,zalecil nawadniac sie. Lewa strona wygladala dobrze,ale porownujac z prawa bylam zalamana. Po tygodniu poszlam na kontrole, to zgrubienie to byla taka gulka ktora przesuwala sie,ale lekarz powiedzial ze sie wchlonie i mozna masowac. Nic podobnego, minal drugi tydzien i bylo bez zmian. Udalam sie Po raz kolejny na kontrole,pan dr uciskal ta okolice i powiedzial ze jest wszystko dobrze . Gdy wrocilam do domu zalamalam sie,W lusterku zobaczylam ze Pod prawym okiem zrobil sie waleczek,kwas przesunal sie i jest widoczny nad zaglebieniem,przez co efekt jest odwrotny do zamierzonego. Bardzo jest widoczny przez co moja twarz nie wyglada za dobrze. Po tygodniu poszlam poraz 3 do lekarza,uznal ze to moja wina bo musialam za mocno uciekac ta okolice. Kiedy to nie ja jestem temu Winna. Zaproponowal mi ze moze W promocyjnej cenie dolozyc troche kwasu W miejsce gdzie jest widoczne zapadniecie. Niewiem co zrobic,nie wydaje mi sie ze jest to dobry pomysl,poniewaz kwas przesunal sie wyzej i dolozenie pogorszy efekt. Dlaczego tez ja mialabym placic za to,przeciez juz zaplacilam Za zabieg ktory nie udal sie.Czuje sie oszukana i troszke pokrzywdzona. Byl to dla mnie spory wydatek musialam z wielu rzeczy zrezygnowac zeby pozwolic zrobic cos dla siebie a teraz niewiem co mam robic Bardzo zle sie z tym czuje,nie mam ochoty wychodzic z domu. Jestem z Wroclawia i jesli moge liczyc chociaz na jaka kolwiek konsultacje bede bardzo wdzieczna. Dodam jeszcze ze trzy miesiace wstecz mialam Mezoterapie pod oczy byly to trzy zabiegi i mialy pomoc zniwelowac doline lez. Tak wiec duzo wydanych pieniedzy a ja czuje sie okropnie i nie mam sily i ochoty spotykac sie z innymi. Bardzo prosze o porade co dalej robic. Pozdrawiam

Aby pomóc rozwiązać problem konieczna jest wizyta osobista. Powinien pomóc lekarz wykonujący zabieg. Jeżeli jest to niemożliwe zachęcam do wizyty u innego lekarza. Okolica doliny łez jest wyjątkowo wymagająca