Określenie przyczyny drugiego podbródka

Witam. Mam pytanie takie..W jaki sposób można stwierdzić czy drugi podbrudek jest przyczyną tkanki tłuszczowej lub nie ? Można samemu to stwierdzić czy konieczna jest wizyta u lekarza? Jak konieczna wizyta u lekarza to do jakiego trzeba się zgłosić ?

Witam
Najbardziej obiektywne będzie badanie USG. Chociaż w tej okolicy najczęściej gromadzi się tkanka tłuszczowa. Może być to uwarunkowane genetycznie lub zalezne od diety.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam warto udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, lekarz po obejrzeniu podbródka doradzi również zabiegi aby móc go ewentualnie wyeliminować. Najczęściej stosowanym zabiegiem jest lipolliza.