Sposoby na wyszczuplenie grubych policzków

Witam. Jestem szczupla dziewczyna, mam156,waga 57kg. mam okrągła twarz i mam bardzo grube policzki których chciałabym się pozbyć. Wyglądam jak chomik. Jak się pozbyć grubych policzków. Pozdrawiam

Witam najlepiej jest udac sie na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej.
Najczęściej wykonuje się zabieg: mezoterapii, nici i lipolizę, Po konsultacji lekarz dobiera odpowiednią metodę dla uzyskania efektu.